ULUSOY TEKSTİL

Doğal ve sentetik lifler kullanılarak her türlü el örgü ipliği en son teknoloji ile donatılmış tesislerimizde üretilmektedir. Elyaf Tops Boyama, Çile ve Bobin Boyama ile 100% Akrilik, Yün/Akrilik, Naylon/Akrilik, Yün/Naylon vb her türlü karışımda iplik üretilebilmekte bunun yanında kısa ve uzun metrajlı, nokta ve spray efektli her türlü Baskı da yapılabilmektedir.

NM: 0.3 - 40 aralıgında kalitelerin üretimine uygun Harman tesisi, Büküm, Katlama makineleri ile Standart İplik üretiminin yanında; Örgü ve Kroşe makineleri ile her türlü Fantazi İplik üretimi mevcuttur.

Ulusoy Tekstil bünyesinde, her türlü müşteri isteğine cevap verecek şekilde son teknoloji makinelerle donatılmış Yumaklama Tesisi mevcuttur. Tesis, günlük ortalama 10 TON kapasiteli olup, HB ve Yün karışımlı kaliteler için de fikse yapabilme olanağına sahiptir. 25gr, 30gr, 40gr, 50gr, 70gr, 80gr, 100gr, 150gr, 200gr, 250gr, 400gr ve 500gr standart ve donut yumak türleri Otomatik Paketleme Makineleri sayesinde en son teknoloji ile servis edilmektedir. Ayrıca tüm kaliteler üretimin her aşamasında ISO ve BSCI kalite kontrol standartlarınca takip edilmektedir.