ULUSOY TEKSTİL

İnovasyonun öncüsü olma niteliğini taşıyan firmamız; halı sektöründeki bir çok ürün grubuna yönelik ürettiği iplikler ile sektöre hizmet vermektedir.

Bu ürünlerin arasında Türkiye'de üretimi ilk olarak Ulusoy Tekstil bünyesinde gerçekleşenler; Kelebek ve Chenille iplikleridir. Takip ettiğimiz teknoloji ve yapılan yatırımlar ile halı pazarı için ürettiğimiz iplikler;

** Kelebek ve Şerit İplikleri

** Kesimli / Sakallı İplikler

** Nm:0,5'ten Nm:9'a kadar Chenille İplikleri
-- %100 Akrilik , Polyester , Viskon ve Pamuk ham maddelerden üretim yapılabildiği gibi ; Viskon/Pamuk , Akrilik/Polyester , Viskon/Polyester karışımlardan da chenille iplikler tesisimizde üretilebilmektedir.

** Bükümlü İplikler
-- %100 Polyester , Poly/Viskon karışımlar başta olmak üzere ; müşteri/pazar talebine göre her çesit ham maddeden üretimi mümkün bükümlü iplikler yüksek kapasiteli tesisimizde üretilebilir.

Boyama alanında Çile boyama , Bobin Boyama ve farklı teknolojilerdeki degrade boyamalar ile hizmet vermekteyiz.

Halı üretiminde kullanılan efekt atkı ve hav iplikleri için yapılan degrade boyamalar , sektörde son yılların aranılan ürünleri olmuş , sektörün lider halı üreticilerinin en değerli kalitelerinde yerini almıştır.

Ulusoy Tekstil San. Tic ve A.Ş vizyonu gereği benimsediği kaliteli ürün/hızlı servis prensibi ile müşterilerininde üretim randımanlarını arttırmalarına yardımcı olmaktadır.